Glenmark 35th Sub-junior & 45th Junior National Aquatic Championship 2018

Event Dates: Sunday, June 24 to Friday, June 29, 2018

Event Information

City Pune
Country India
Course 50 m

Event Id: 19276

Swimmer Performances at Meet

Swim Races:
Enter Swimmer Name

Swimmner Name Swim Races Swim time Race position Group
Shringa P V 1500 m Freestyle 20:41.38 Seventh Group II
Kiara Bangera 50 m Butterfly 00:31.59 Gold Group III
Rayna Saldanha 200 m Backstroke 02:24.63 Gold Group I
Palak Dhami 200 m Backstroke 02:32.71 Silver Group II
Angath Sadanah 400 m Freestyle 04:38.14 Eighth Group I
Kiara Bangera 50 m Butterfly 00:32.28 Heats Group III
Xavier D'souza 100 m Butterfly 59:59.59 Did Not Swim Group I
Rayna Saldanha 200 m Backstroke 02:30.21 Heats Group I
Palak Dhami 200 m Backstroke 02:36.8 Heats Group II
Vedaant Madhavan 400 m Freestyle 04:40.43 Outside Top 8 Group II
Angath Sadanah 400 m Freestyle 04:38.35 Heats Group II
Sudarshan Hasthak 200 m Butterfly 02:15.97 Seventh Group I
Palak Dhami 50 m Butterfly 00:33.01 Bronze Group II
Zahra Sakarwala 100 m Breaststroke 01:26.64 Bronze Group III
Sudarshan Hasthak 200 m Butterfly 02:16.86 Heats Group I
Palak Dhami 50 m Backstroke 00:33.58 Heats Group II
Bhumi Ajay Gupta 50 m Butterfly 00:32.9 Outside Top 8 Group II
Zahra Sakarwala 100 m Breaststroke 01:29.72 Heats Group III
Rayna Saldanha 100 m Freestyle 00:59.69 Gold Group I
Aryan Kedare 50 m Breaststroke 00:32.09 Eighth Group I
Ronak Nitin Sawant 200 m Individual Medley 02:37.64 Sixth Group III
Xavier D'souza 200 m Backstroke 02:07.81 Silver Group I
Saheel Gangote 400 m Individual Medley 04:55.72 Sixth Group I
Angath Sadanah 1500 m Freestyle 18:30.27 Seventh Group II
Vedaant Madhavan 1500 m Freestyle 18:08.16 Fifth Group II
Rayna Saldanha 100 m Freestyle 01:00.61 Heats Group I
Aryan Kedare 50 m Breaststroke 00:31.71 Heats Group I
Ronak Nitin Sawant 200 m Individual Medley 02:38.98 Heats Group III
Xavier D'souza 200 m Backstroke 02:15.4 Heats Group I
Saheel Gangote 400 m Individual Medley 05:00.23 Heats Group I
Xavier D'souza 50 m Backstroke 00:27.13 Silver Group I
Kiara Bangera 100 m Freestyle 01:03.52 Gold Group III
Rishikesh Bora 200 m Individual Medley 02:26.15 Eighth Group II
Xavier D'souza 50 m Backstroke 00:27.56 Heats Group I
Aryan Kedare 100 m Breaststroke 01:10.86 Heats Group I
Kiara Bangera 100 m Freestyle 01:05.12 Heats Group III
Ronak Nitin Sawant 100 m Freestyle 01:05.1 Outside Top 8 Group III
Rishikesh Bora 200 m Individual Medley 02:25.88 Heats Group II
Bhumi Ajay Gupta 400 m Freestyle 05:32.22 Outside Top 8 Group II
Rayna Saldanha 200 m Freestyle 02:11.06 Silver Group I
Kiara Bangera 200 m Freestyle 02:18.39 Gold Group III
Ronak Nitin Sawant 200 m Freestyle 02:10.95 Silver Group III
Bhumi Ajay Gupta 200 m Individual Medley 02:42.68 Eighth Group II
Bharat Bhushan Ajay Gupta 800 m Freestyle 10:16.25 Outside Top 8 Group I
Vedaant Madhavan 800 m Freestyle 09:34.67 Outside Top 8 Group II
Angath Sadanah 800 m Freestyle 09:33.27 Outside Top 8 Group II
Rishikesh Bora 50 m Freestyle 00:26.83 Outside Top 8 Group II
Aryan Kedare 200 m Breaststroke 02:35.37 Outside Top 8 Group I
Kiara Bangera 200 m Freestyle 02:20.56 Heats Group III
Ronak Nitin Sawant 200 m Freestyle 02:18.14 Heats Group III
Bhumi Ajay Gupta 200 m Individual Medley 02:42.59 Heats Group II
Janhvi Choudhary 50 m Freestyle 00:28.54 Bronze Group II
Shivangi Sarma 50 m Freestyle 00:28.06 Silver Group I
Bikram Changmai 100 m Butterfly 00:59.13 Silver Group II
Aryan Vijay Varnekar 100 m Butterfly 00:58.14 Gold Group II
Hiren shagolsem 100 m Butterfly 01:01.58 Sixth Group II
Soubrity Mondal 200 m Backstroke 02:28.72 Fourth Group I
Tanisha Malviya 200 m Backstroke 02:31.66 Fifth Group I
Anubhuti Baruah 200 m Butterfly 02:32.36 Bronze Group I
Firdoush Kayamkhani 200 m Butterfly 02:30.9 Gold Group I
Gyan Sandhan Kashyap 400 m Freestyle 04:17.56 Bronze Group II
Divyansh Arora 400 m Freestyle 04:31.25 Sixth Group II
Neelam Deva ganesh 50 m Butterfly 00:32.53 Heats Group III
Janhvi Choudhary 50 m Freestyle 00:29.48 Heats Group II
Shivangi Sarma 50 m Freestyle 00:28.25 Heats Group I
Bikram Changmai 100 m Butterfly 00:59.67 Heats Group II
Divyansh Arora 100 m Butterfly 01:03. Heats Group II
Aryan Vijay Varnekar 100 m Butterfly 01:01.46 Heats Group II
Hiren shagolsem 100 m Butterfly 01:01.77 Heats Group II
Achintya Ghosal 100 m Butterfly 01:01.53 Heats Group I
Soubrity Mondal 200 m Backstroke 02:31.5 Heats Group I
Tanisha Malviya 200 m Backstroke 02:37.16 Heats Group I
Anubhuti Baruah 200 m Butterfly 02:46.31 Heats Group I
Firdoush Kayamkhani 200 m Butterfly 02:42.18 Heats Group I
Gyan Sandhan Kashyap 400 m Freestyle 04:21.36 Heats Group II
Divyansh Arora 400 m Freestyle 04:31.11 Heats Group II
Anurag R. Singh 1500 m Freestyle 16:33.83 Bronze Group I
Aaryan Bhosale 1500 m Freestyle 16:51.6 Fourth Group I
Army Pal 1500 m Freestyle 17:23.13 Seventh Group I
Sanskar Tokas 100 m Backstroke 16:32.68 Silver Group I
Uttara Gogoi 50 m Butterfly 00:30.83 Bronze Group II
Prachi Tokas 800 m Freestyle 09:37.63 Bronze Group I
Divyansh Arora 200 m Butterfly 02:14.09 Fourth Group II
Bikram Changmai 200 m Butterfly 02:10.14 Gold Group II
Sanskar Tokas 200 m Butterfly 02:11.48 Fourth Group II
Achintya Ghosal 200 m Butterfly 02:16.9 Eighth Group I
Uttara Gogoi 50 m Backstroke 00:33.7 Seventh Group II
Soubrity Mondal 50 m Backstroke 00:32.49 Sixth Group I
Tanisha Malviya 50 m Backstroke 00:31.66 Silver Group I
Veer Khatkar 200 m Freestyle 01:59.39 Silver Group II
Bhumi Ajay Gupta 800 m Freestyle 10:45.82 Outside Top 8 Group II
Xavier D'souza 100 m Backstroke 01:01.3 Bronze Group I
Palak Dhami 100 m Backstroke 01:10.55 Silver Group III
Xavier D'souza 50 m Butterfly 00:25.92 Gold Group I
Kiara Bangera 100 m Butterfly 01:09.72 Gold Group III
Ronak Nitin Sawant 100 m Butterfly 01:09.62 Gold Group III
Rayna Saldanha 400 m Freestyle 04:33.97 Silver Group I
Palak Dhami 100 m Backstroke 01:12.02 Heats Group II
Xavier D'souza 100 m Backstroke 01:01.14 Heats Group I
Xavier D'souza 50 m Butterfly 00:26.02 Heats Group I
Kiara Bangera 100 m Butterfly 01:11.93 Heats Group III
Ronak Nitin Sawant 100 m Butterfly 01:09.04 Heats Group III
Bhumi Ajay Gupta 400 m Individual Medley 05:49.98 Heats Group II
Rayna Saldanha 400 m Freestyle 04:40.09 Heats Group I
Gyan Sandhan Kashyap 200 m Freestyle 02:01.92 Fourth Group II
Aryan Vijay Varnekar 200 m Freestyle 02:02.83 Fifth Group II
Anurag R. Singh 200 m Freestyle 02:01.57 Fifth Group I
Veer Khatkar 200 m Freestyle 02:05.14 Silver Group II
Uttara Gogoi 50 m Butterfly 00:30.83 Heats Group II
Hiren shagolsem 200 m Freestyle 02:07.16 Heats Group II
Nanak Moolchandani 200 m Freestyle 02:09.1 Heats Group I
Prachi Tokas 800 m Freestyle 09:37.03 Bronze Group I
Divyansh Arora 200 m Butterfly 02:15.03 Heats Group II
Bikram Changmai 200 m Butterfly 02:13.58 Heats Group II
Sanskar Tokas 200 m Butterfly 02:13.99 Heats Group I
Achintya Ghosal 200 m Butterfly 02:15.33 Heats Group I
Uttara Gogoi 50 m Backstroke 00:34.14 Heats Group II
Soubrity Mondal 50 m Backstroke 00:32.93 Heats Group I
Tanisha Malviya 50 m Backstroke 00:32.2 Heats Group I
Janhvi Choudhary 200 m Breaststroke 03:13.49 Heats Group II
Veer Khatkar 200 m Freestyle 01:59.39 Heats Group II
Aryan Vijay Varnekar 200 m Freestyle 02:03.83 Heats Group II
Gyan Sandhan Kashyap 200 m Freestyle 02:03.79 Heats Group II
Anurag R. Singh 200 m Freestyle 02:04.14 Heats Group I
Shivangi Sarma 100 m Freestyle 01:00.72 Fourth Group I
Navya Singal 400 m Individual Medley 05:37.38 Sixth Group I
Firdoush Kayamkhani 400 m Individual Medley 05:22.51 Gold Group I
Ansu Kar 50 m Freestyle 00:28. Bronze Group III
Bikram Changmai 50 m Butterfly 00:28.08 Sixth Group II
Veer Khatkar 50 m Butterfly 00:27.92 Fifth Group II
Tanish Kaswan Nayasar 50 m Breaststroke 00:31.61 Fifth Group I
Aditya Dubey 50 m Breaststroke 00:31.48 Bronze Group I
Bikram Changmai 50 m Butterfly 00:26.44 Silver Group II
Nanak Moolchandani 200 m Backstroke 02:14.16 Fourth Group I
Aaryan Bhosale 200 m Backstroke 02:08.88 Bronze Group I
Anurag R. Singh 200 m Backstroke 02:19.62 Sixth Group I
Astha Choudhury 200 m Butterfly 02:39.96 Eighth Group II
Sanskar Tokas 400 m Individual Medley 04:46.56 Bronze Group I
Hiren shagolsem 100 m Freestyle 00:56.22 Fifth Group II
Gyan Sandhan Kashyap 100 m Freestyle 00:55.4 Bronze Group II
Veer Khatkar 100 m Backstroke 00:53.69 Gold Group II
Aryan Vijay Varnekar 100 m Freestyle 00:54.4 Silver Group II
Aryan Vijay Varnekar 50 m Butterfly 00:26.13 Gold Group II
Hiren shagolsem 100 m Freestyle 00:56.78 Heats Group II
Aryan Vijay Varnekar 100 m Freestyle 00:56.32 Heats Group II
Gyan Sandhan Kashyap 100 m Freestyle 00:55.43 Heats Group II
Veer Khatkar 100 m Freestyle 00:53.73 Heats Group II
Shivangi Sarma 100 m Freestyle 01:01.25 Heats Group I
Bhargav Phukan 200 m Backstroke 02:28.95 Heats Group II
Navya Singal 400 m Individual Medley 05:39.85 Heats Group I
Firdoush Kayamkhani 400 m Individual Medley 05:24.35 Heats Group I
Ansu Kar 50 m Freestyle 00:28.08 Heats Group III
Hiren shagolsem 50 m Butterfly 00:28.1 Heats Group II
Bikram Changmai 50 m Butterfly 00:27.05 Heats Group II
Aryan Vijay Varnekar 50 m Butterfly 00:26.79 Heats Group II
Veer Khatkar 50 m Butterfly 00:27.88 Heats Group II
Tanish Kaswan Nayasar 50 m Breaststroke 00:31.25 Heats Group I
Aditya Dubey 50 m Breaststroke 00:31.66 Heats Group I
Nanak Moolchandani 200 m Backstroke 02:16.68 Heats Group I
Aaryan Bhosale 200 m Backstroke 02:13.44 Heats Group I
Anurag R. Singh 200 m Backstroke 02:21.01 Heats Group I
Astha Choudhury 200 m Butterfly 02:35.54 Heats Group II
Sanskar Tokas 400 m Individual Medley 04:53.35 Heats Group I
Bhargav Phukan 200 m Individual Medley 02:25.6 Heats Group II
Veer Khatkar 50 m Backstroke 00:30.03 Heats Group II
Nanak Moolchandani 50 m Backstroke 00:29.31 Heats Group I
Bhargav Phukan 100 m Breaststroke 01:14.47 Heats Group II
Swadesh Mondal 100 m Breaststroke 01:10.92 Heats Group II
Tanish Kaswan Nayasar 100 m Breaststroke 01:08.72 Heats Group I
Uttara Gogoi 100 m Butterfly 01:07.25 Heats Group II
Astha Choudhury 100 m Butterfly 01:09.37 Heats Group II
Anubhuti Baruah 100 m Butterfly 01:10. Heats Group I
Firdoush Kayamkhani 100 m Butterfly 01:08.99 Heats Group I
Ansu Kar 100 m Freestyle 01:00.56 Heats Group III
Shubhojeet Gupta 200 m Individual Medley 02:30.47 Heats Group II
Swadesh Mondal 200 m Individual Medley 02:16.77 Heats Group II
Astha Choudhury 400 m Freestyle 04:47.74 Heats Group II
Prachi Tokas 1500 m Freestyle 18:19.23 Heats Group I
Hiren shagolsem 50 m Freestyle 00:25.98 Heats Group II
Aryan Vijay Varnekar 50 m Freestyle 00:25.29 Heats Group II
Veer Khatkar 50 m Freestyle 00:25.03 Heats Group II
Uttara Gogoi 200 m Freestyle 02:17.48 Heats Group II
Astha Choudhury 200 m Freestyle 02:17.64 Heats Group II
Prachi Tokas 200 m Freestyle 02:16.7 Heats Group I
Swadesh Mondal 200 m Breaststroke 02:28.68 Heats Group II
Bhargav Phukan 200 m Breaststroke 02:38.99 Heats Group II
Shubhojeet Gupta 200 m Breaststroke 02:39.88 Heats Group II
Tanish Kaswan Nayasar 200 m Breaststroke 02:28.22 Heats Group I
Ansu Kar 200 m Freestyle 02:12.1 Heats Group III
Janhvi Choudhary 200 m Individual Medley 02:44.95 Heats Group II
Firdoush Kayamkhani 200 m Individual Medley 02:35.56 Heats Group I
Tanisha Malviya 100 m Backstroke 01:09.78 Heats Group I
Soubrity Mondal 100 m Backstroke 01:09.39 Heats Group I
Nanak Moolchandani 100 m Backstroke 01:02.85 Heats Group I
Bikram Changmai 50 m Breaststroke 00:33.03 Heats Group II
Swadesh Mondal 50 m Breaststroke 00:31.96 Heats Group II
Shivangi Sarma 50 m Butterfly 00:30.95 Heats Group I
Anubhuti Baruah 50 m Butterfly 00:31.1 Heats Group I
Firdoush Kayamkhani 50 m Butterfly 00:31.21 Heats Group I
Ansu Kar 100 m Butterfly 01:08.66 Heats Group III
Bhargav Phukan 400 m Individual Medley 05:13.9 Heats Group II
Swadesh Mondal 400 m Individual Medley 04:48.9 Heats Group II
Navya Singal 400 m Freestyle 04:52.32 Heats Group I
Prachi Tokas 400 m Freestyle 04:39.21 Heats Group I
Sanskar Tokas 400 m Freestyle 04:18.32 Heats Group I
Anurag R. Singh 400 m Freestyle 04:14.79 Heats Group I
Aaryan Bhosale 400 m Freestyle 04:16.48 Heats Group I
Army Pal 400 m Freestyle 04:18.1 Heats Group I
Veer Khatkar 50 m Backstroke 00:29.58 Bronze Group II
Bhargav Phukan 100 m Breaststroke 01:14.53 Sixth Group II
Tanish Kaswan Nayasar 100 m Breaststroke 01:08.34 Fifth Group I
Firdoush Kayamkhani 100 m Butterfly 01:06.72 Silver Group I
Bhargav Phukan 200 m Individual Medley 02:24.64 Sixth Group II
Astha Choudhury 400 m Freestyle 04:50.37 Fourth Group II
Swadesh Mondal 100 m Breaststroke 01:07.51 Gold Group II
Astha Choudhury 100 m Butterfly 01:08.44 Fourth Group II
Nanak Moolchandani 50 m Backstroke 00:28.88 Sixth Group I
Aditya Dubey 100 m Breaststroke 01:07.51 Silver Group I
Uttara Gogoi 100 m Butterfly 01:06.85 Gold Group II
Anubhuti Baruah 100 m Butterfly 01:06.63 Gold Group I
Ansu Kar 100 m Freestyle 01:00.29 Gold Group III
Swadesh Mondal 200 m Individual Medley 02:10.93 Gold Group II
Prachi Tokas 1500 m Freestyle 18:09.35 Silver Group I
Aryan Vijay Varnekar 50 m Freestyle 00:25.19 Silver Group II
Veer Khatkar 50 m Freestyle 00:24.78 Gold Group II
Aryan Vijay Varnekar 100 m Breaststroke 01:07.51 Gold Group II
Veer Khatkar 50 m Freestyle 00:24.78 Gold Group II
Hiren shagolsem 50 m Freestyle 00:25.66 Bronze Group II
Uttara Gogoi 200 m Freestyle 02:18.22 Fifth Group II
Astha Choudhury 200 m Freestyle 02:16.58 Bronze Group II
Shivangi Sarma 200 m Freestyle 02:14.47 Fourth Group I
Prachi Tokas 200 m Freestyle 02:12.13 Bronze Group I
Bhargav Phukan 200 m Breaststroke 02:41.98 Seventh Group II
Swadesh Mondal 200 m Breaststroke 02:25.27 Gold Group II
Shubhojeet Gupta 200 m Breaststroke 02:37.75 Fourth Group II
Tanish Kaswan Nayasar 200 m Breaststroke 02:25.84 Bronze Group I
Aditya Dubey 200 m Breaststroke 02:25.79 Silver Group I
Ansu Kar 200 m Freestyle 02:10.95 Gold Group III
Firdoush Kayamkhani 200 m Individual Medley 02:33.58 Fourth Group I
Army Pal 800 m Freestyle 09:01.98 Eighth Group I
Aaryan Bhosale 800 m Freestyle 08:41.34 Fifth Group I
Sanskar Tokas 800 m Freestyle 08:36.58 Silver Group I
Anurag R. Singh 800 m Freestyle 08:40.82 Fourth Group I
Gyan Sandhan Kashyap 800 m Freestyle 08:52.21 Fourth Group II
Divyansh Arora 800 m Freestyle 09:14.2 Seventh Group II
Bikram Changmai 50 m Breaststroke 00:32.67 Silver Group II
Swadesh Mondal 50 m Breaststroke 00:31.33 Gold Group II
Firdoush Kayamkhani 50 m Butterfly 00:31.01 Eighth Group I
Shivangi Sarma 50 m Butterfly 00:30.84 Sixth Group I
Anubhuti Baruah 50 m Butterfly 00:30.73 Bronze Group I
Swadesh Mondal 400 m Individual Medley 04:40.94 Gold Group II
Bhargav Phukan 400 m Individual Medley 05:08.8 Fifth Group II
Prachi Tokas 400 m Freestyle 04:36.62 Bronze Group I
Navya Singal 400 m Freestyle 04:49.14 Fifth Group I
Sanskar Tokas 400 m Freestyle 04:11.44 Fourth Group I
Aaryan Bhosale 400 m Freestyle 04:14.01 Sixth Group I
Anurag R. Singh 400 m Freestyle 04:13.34 Fifth Group I
Army Pal 400 m Freestyle 04:19.36 Eighth Group I

Gold Medalists 

Gold Medalists (26)

Kiara Bangera 50 m Butterfly 00:31.59
Rayna Saldanha 200 m Backstroke 02:24.63
Rayna Saldanha 100 m Freestyle 00:59.69
Kiara Bangera 100 m Freestyle 01:03.52
Kiara Bangera 200 m Freestyle 02:18.39
Aryan Vijay Varnekar 100 m Butterfly 00:58.14
Firdoush Kayamkhani 200 m Butterfly 02:30.9
Bikram Changmai 200 m Butterfly 02:10.14
Xavier D'souza 50 m Butterfly 00:25.92
Kiara Bangera 100 m Butterfly 01:09.72
Ronak Nitin Sawant 100 m Butterfly 01:09.62
Firdoush Kayamkhani 400 m Individual Medley 05:22.51
Veer Khatkar 100 m Backstroke 00:53.69
Aryan Vijay Varnekar 50 m Butterfly 00:26.13
Swadesh Mondal 100 m Breaststroke 01:07.51
Uttara Gogoi 100 m Butterfly 01:06.85
Anubhuti Baruah 100 m Butterfly 01:06.63
Ansu Kar 100 m Freestyle 01:00.29
Swadesh Mondal 200 m Individual Medley 02:10.93
Veer Khatkar 50 m Freestyle 00:24.78
Aryan Vijay Varnekar 100 m Breaststroke 01:07.51
Veer Khatkar 50 m Freestyle 00:24.78
Swadesh Mondal 200 m Breaststroke 02:25.27
Ansu Kar 200 m Freestyle 02:10.95
Swadesh Mondal 50 m Breaststroke 00:31.33
Swadesh Mondal 400 m Individual Medley 04:40.94

Silver Medalists

Silver Medalists (22)

Palak Dhami 200 m Backstroke 02:32.71
Xavier D'souza 200 m Backstroke 02:07.81
Xavier D'souza 50 m Backstroke 00:27.13
Rayna Saldanha 200 m Freestyle 02:11.06
Ronak Nitin Sawant 200 m Freestyle 02:10.95
Shivangi Sarma 50 m Freestyle 00:28.06
Bikram Changmai 100 m Butterfly 00:59.13
Sanskar Tokas 100 m Backstroke 16:32.68
Tanisha Malviya 50 m Backstroke 00:31.66
Veer Khatkar 200 m Freestyle 01:59.39
Palak Dhami 100 m Backstroke 01:10.55
Rayna Saldanha 400 m Freestyle 04:33.97
Veer Khatkar 200 m Freestyle 02:05.14
Bikram Changmai 50 m Butterfly 00:26.44
Aryan Vijay Varnekar 100 m Freestyle 00:54.4
Firdoush Kayamkhani 100 m Butterfly 01:06.72
Aditya Dubey 100 m Breaststroke 01:07.51
Prachi Tokas 1500 m Freestyle 18:09.35
Aryan Vijay Varnekar 50 m Freestyle 00:25.19
Aditya Dubey 200 m Breaststroke 02:25.79
Sanskar Tokas 800 m Freestyle 08:36.58
Bikram Changmai 50 m Breaststroke 00:32.67

Bronze Medalists

Bronze Medalists (22)

Palak Dhami 50 m Butterfly 00:33.01
Zahra Sakarwala 100 m Breaststroke 01:26.64
Janhvi Choudhary 50 m Freestyle 00:28.54
Anubhuti Baruah 200 m Butterfly 02:32.36
Gyan Sandhan Kashyap 400 m Freestyle 04:17.56
Anurag R. Singh 1500 m Freestyle 16:33.83
Uttara Gogoi 50 m Butterfly 00:30.83
Prachi Tokas 800 m Freestyle 09:37.63
Xavier D'souza 100 m Backstroke 01:01.3
Prachi Tokas 800 m Freestyle 09:37.03
Ansu Kar 50 m Freestyle 00:28.
Aditya Dubey 50 m Breaststroke 00:31.48
Aaryan Bhosale 200 m Backstroke 02:08.88
Sanskar Tokas 400 m Individual Medley 04:46.56
Gyan Sandhan Kashyap 100 m Freestyle 00:55.4
Veer Khatkar 50 m Backstroke 00:29.58
Hiren shagolsem 50 m Freestyle 00:25.66
Astha Choudhury 200 m Freestyle 02:16.58
Prachi Tokas 200 m Freestyle 02:12.13
Tanish Kaswan Nayasar 200 m Breaststroke 02:25.84
Anubhuti Baruah 50 m Butterfly 00:30.73
Prachi Tokas 400 m Freestyle 04:36.62

Copyright Glenmark Aquatic Foundation 2018
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram